Národní Muzeum a florbalový zápas 2019

V pátek 27.9.2019 jsme měli možnost navštívit výstavu Keltů v Národním muzeu a večerní florbalový zápas Fat Pipe Chodov a Tatranu Střešovice.

V pátek 27.9. jsme po vyučování ve 12 hodin po obědě vyjeli na výlet do Prahy, kde jsme navštívili výstavu o Keltech v Národní muzeum. Výstava byla velmi zajímavá a děti během ní ukázaly, že toto téma jim není cizí. Výstava byla završena pracovními dílnami, kde měly děti ukázat, co si z výstavy zapamatovaly. Výstava byla hezká, ale velmi očekávaná byla návštěva občerstvení u Mc Donald´s. Nezapomněli jsme ani na blížící státní svátek sv. Václava a připomněli jsme si proto toto významné výročí u sochy na Václavském náměstí i v pasáži Lucerna. Přejezd na Jižní město byl rychlý, proto jsme si stihli zahrát fotbal a protáhnout se na hřišti u florbalové haly. Večer jsme zhlédli nádherný florbalový zápas mezi FAT PIPE CHODOV a TATRANEM STŘEŠOVICE. Na závěr hráči osobně poděkovali dětem za neuvěřitelné fandění, které dosud ve své hale nezažili. Dětem přišel poděkovat a popřát pěknou podívanou osobně i sám majitel klubu Fat Pipe Chodov Michal Bauer a bývalý reprezentant národního týmu brankář Jan Barák. Vydřená ale zasloužená výhra nám zpříjemnila noční cestu domů. Byl to opravdu bezva výlet!

Vytvořeno: 28. 9. 2019
Poslední aktualizace: 30. 9. 2019 15:22